-

piątek, 8 marca 2013

Wrażenia użytkownika serwisu InClick.pl

Artykuł sponsorowany, zgodny z etyką blogvertisingu


Dzisiaj pora na ostatni z serii wpisów na temat portalu InClick.pl. Po pierwszych wrażeniach i głębszej recenzji serwisu, pora na przedstawienie owej metody zarabiania oczami jego użytkownika. Jako królik doświadczalny posłużył mój kuzyn Kornel.
Kornel ma obecnie 17 lat i uczy się w technikum ,czyli jest (prawie) idealnym użytkownikiem serwisu.

  • Marek: Kiedy zarejestrowałeś się w serwisie?
  • Kornel: Ponad dwa miesiące temu.
  • M. Ile przez ten czas zarobiłeś pieniędzy?
  • K. Obecnie mam 582 pkt (co oznacza 5,82 PLN, z czego 5 PLN pochodzi z samej rejestracji).
  • M. Dlaczego tak mało?
  • K. Po pierwsze za dużo czasu nie spędzałem w serwisie, a po drugie liczba zadań jest bardzo ograniczona i duża część nie jest dostępna dla mnie.
  • M. To jakie zadania głównie wykonywałeś?
  • K. Brałem tylko te zlecenia, które mogłem wykonać siedząc w domu, czyli głównie to były jakieś akcje związane z portalami społecznościami. Dodatkowo kierowałem się tym, aby zadanie było w miarę proste i sama weryfikacja była też jakaś normalna.
  • M. Czy miałeś jakieś trudności z zadaniami?
  • K. Niektóre opisy zadań nie były jasne. Musiałem przeczytać po kilka razy treść zadania lub procedurę weryfikacji, aby dojść, o co w nim chodzi.
  • M. A jak tam z weryfikacją, nie było żadnych problemów?
  • K. Nie aczkolwiek czasem trzeba było czekać kilka dni zanim weryfikacja przeszła. Szczególnie na początku weekendu.
  • M. Czy były jakieś zadania, które chciałeś wykonać, a nie mogłeś?
  • K. Było kilka i to najczęściej z tych lepiej płatnych. Na przykład roznoszenie plakatów po Poznaniu, ale w Poznaniu nie mieszkam, więc nie było jak. Dodatkowo do niektórych zadań, trzeba być studentem, posiadać iPhona lub samochód. Inne zadania z kolei wymagają posiadania nawet i 500 znajomych na Facebooku. Sorry, ale ja aż tylu nie mam. Lipa jest też z zakładaniem konto – nie dość, że stawki są niskie to, jako że nie mam 18 lat nie każdy bank mi pozwala, a nawet jakby, co to muszę mieć pełnomocnictwo rodziców, lub też oni muszą założyć rachunek w tym banku. Jednym słowem szkoda zachodu.
  • M.A co Ci się jeszcze nie podoba?
  • K. Niskie stawki. I tak teraz jest akcja z zakładaniem konta. Ja mogę dostać 5 PLN, ale zleceniodawca dostaje od serwisu 80 złotych (M. minus podatek i prowizja dla serwisu).
  • M. A rozmawiałeś z znajomymi na temat serwisu InClick.pl?
  • K. Tak, ale jakoś nie pozakładali kont. Na początek byli nawet zainteresowani, ale potem jak im mówiłem, że trzeba się weryfikować, mieć konto w banku to szybko się wykruszali. W sumie niewielu moich znajomych ma konto w banku.
  • M. A jak podoba się Ci się sam wygląd portalu.
  • K. Jest spoko, wszystko wygląda fajnie i są potrzebne informacje. Problemów nie miałem, że coś nie działało. Tylko tak jak wcześniej mówiłem opisy zadań mogłyby być jaśniejsze. Na przykład był jeden co kazał wrzucić filmik na „walla” znajomych. Chwilkę mi zajęło nim się zorientowałem, o co chodzi, bo nie używamy tego określenia.
  • M. To co będziesz jeszcze korzystać z portalu InClick.pl
  • K. Raczej tak, ale teraz zbliża się lato, to poszukam „normalnej” pracy gdzie zarobię więcej, a przez to nie będę miał czasu by siedzieć przed kompem. Ale pewnie na jesień/ zimę będę siedział więcej i wtedy się zobaczy.
  • M. Dzięki za rozmowę.
  • K. Nie ma za co .

Komentarz: Po dwóch miesiącach zarobione 80 groszy (5 złotych nie liczę, bo to za rejestrację). Wynik tragiczny. Czyli te moje wyliczenia z poprzedniej recenzji, można wstawić na półkę z S-F. Z drugiej strony Kornel mówił mi, że za dużo nie siedział, gdyż cisną teraz w szkole, aby wyrobić się przed maturami. Ale jak sam przyznał to takie są stawki za lubienie profili na Facebooku, a tylko to robił. Byłe inne zadania, gdzie można było zgarnąć po 2-3 złote, ale nie miał czasu by ich robić.

Wniosek jest taki - jeżeli masz zamiar korzystać z InClicka to nastaw się raczej na trochę pracy zanim wypłacisz zarobione pieniądze.

0 komentarzy:

Zapraszam do komentowania i dyskusji.

Nie akceptuję wulgaryzmów i komentarzy niedotyczących wpisu, a także z rażącymi błędami ortograficznymi. Takie komentarze i typowy spam z podpisem typu: "Kredyt dla każdego" będą usuwane. Reklamy można kupić przez AdWords lub AdTaily.

Masz jakieś pytanie/sugestię niezwiązaną z postem? Napisz na adres mailowy.

Next previous home
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tagi

10% dla ciebie AdTaily akcje akcjonariusz Alior Bank Alior Sync analiza fundamentalna analiza techniczna animacja Anti Arctic Bank bankowość internetowa bezpieczeństwo BGŻ BGŻOptima BlueCash BNP bogactwo Bogdanka BOSSA BOŚ Bank BPH budżet domowy BZ WBK cashback Catalyst Centrozap certyfikaty srukturyzowane cesja chargeback ciekawostki cinkciarz CitiBank cykle czy warto mieć konto w Alior Banku czy warto mieć konto w Aliorze dług dolar doradcy finansowi DWS dywidenda dziadowanie dzień wolności podatkowej e-sąd ebook EFH ekonomia Elixir eMakler emerytura Energa equity magazine ETF euro Eurobank Facebook finansowo FM Bank Forex frank fundusz awaryjny fundusz bezpieczeństwa fundusz indeksowy fundusze inwestycyjne funt Gant gazety gdzie założyć lokatę Getin Bank Getin Online Giełda Google Adsense gotówka gpw gra giełdowa Grecja grosz historia Polski hobby humor HYIP Idea Bank IKE InClick.pl inflacja instrukcja Inteligo internetowy kantor internetowykantor.pl inwestowanie IPO IPOPEMA JSW Kamil Cebulski kapitalizacja kapitalizacja codzienna karta debetowa karta internetowa karta kredytowa karta kredytowa Silver kary kokos.pl komornik konkurs konta oszczędnościowe konto konto bankowe Konto Optymalne konto walutowe kontrakty terminowe KRD kredyt kredyt odnawialny kredyt studencki kryzys Krzętle książka księgowość kurs Lehman Brothers linia kredytowa lokata rewolwer lokaty loterie mBank mbank na windows mbank windows phone 8 Metafinanse monetto monety monety 2 zł Mostostal Płock motywacja mSaver mTransfer Multibank nakaz zapłaty NBP NeoBank Newag Nobel NOL Nordic Gold nowa aplikacja mbank numizmatyka NY obciążenie zwrotne obligacje korporacyjne obligacje skarbowe odsetki OFE Open Finance Open Online opłaty oprocentowanie optymalizacja oszczędzanie oszustwa overdraft Parkiet Challenge pasywny dochód peak oil pełnomocnictwo PGE PIT PLN płacenie płacenie rachunków Poczta Polska podatek podatek bankowy podatek belki podatki podcasty podsumowanie podsumowanie miesiąca Polbank polisolokaty polityka Polska pomoc porady porównanie postępowanie upominawcze pozew pożyczka pożyczki społecznościowe problemy produkt inwestycyjny prognozy promocje prowizje prywatyzacja przegląd kont bankowych Przegląd rachunków maklerskich przelewy przeliczanie przemyślenia psychologia pusty sms PZU rachunek maklerski ranking ranking kont oszczędnościowych ranking lokat raporty okresowe rating raty recenzja reklama rekomendacje ropa ryzyko rząd samochód Santander sąd SEPA SFI Sidoma SII skład portfela SKOK smava social lending spekulacja spółki dywidendowe srebro stalprodukt statystyka stopy procentowe strata strategia inwestycyjna styl życia SWIFT system transakcyjny świat TFI TMS Brokers Toyota Bank Turcja ubezpieczenia VAT wakacje Wall St. walne zgromadzenie walutomat.pl waluty WBK wezwanie WIG windykacja wolność finansowa wpis gościnny wykres wymiana walut wzrost gospodarczy zabawa Zakra zakupy zarabianie zaradni.pl zarządzanie czasem zasady złoto zniżki związki zawodowe zysk